Układanie pogubionych puzzli zawodowej układanki

„Od początku czułam, że nasze spotkania będą trochę jak układanie pogubionych puzzli mojej zawodowej układanki. Wyszłam z nich mocniejsza i pewniejsza o to, czym chciałabym się w życiu zajmować. Agnieszka pomogła mi uświadomić sobie, ile potencjału do działania tkwi tak naprawdę we mnie samej. Dostałam wiele konstruktywnych uwag i cennych wskazówek, jak zacząć osiągać moje cele. I co również ważne – spędziłam czas we wspaniałej atmosferze z przesympatyczną, otwartą na drugiego człowieka i chętną do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem osobą! I za to wszystko – za zaangażowanie i wsparcie ogromnie dziękuję!”

                                                                                                            – Gosia Drozdowska


 

Zamknięcie etapu rozważań, poszukiwań i wymówek!

„Zdecydowałam się skorzystać z pomocy Agnieszki, ponieważ jest żywym dowodem na to, że poświęcając czas na poznanie siebie, zastanowienie się nad tym co dla nas ważne, nad tym jak chcemy przeżyć resztę swojego życia, nie tylko zawodowego, można wyciągnąć odpowiednie wnioski i ruszyć w kierunku samorealizacji. W moim przypadku spotkanie z Agnieszką było ostatnim punktem na drodze do podjęcia konkretnych decyzji. Było podsumowaniem mojej własnej pracy nad sobą, pozwoliło mi uświadomić sobie, że kierunek, który obrałam jest właściwy i teraz muszę zacząć wreszcie działać. Agnieszka wie jakie pytania zadać, który temat drążyć, żeby naprowadzić na odpowiednie wnioski. Sama rozmowa o moich przemyśleniach, wątpliwościach i planach, o mojej obecnej sytuacji, wypowiedzenie na głos tego, o czym do tej pory tylko myślałam, pozwoliło spojrzeć na moją sytuację z innej perspektywy. Dzięki naszemu spotkaniu zamykam etap niekończących się rozważań, poszukiwań i wymówek, które blokowały podjęcie aktywności w jakimkolwiek kierunku. Dziękuję Agnieszko, to było przemiłe spotkanie!”

                                                                                                            – Monika Wójcik

 


 

Jak skrzynia skarbów

„Praca z Agnieszką upewniła mnie w tym, że idę w dobrym kierunku. Dzięki wykonanym ćwiczeniom mogłam popatrzeć na siebie z boku i dojrzeć rzeczy których wcześniej nie widziałam. Do tego Agnieszka jest bardzo otwartą i ciepłą osobą. Pełna pomysłów i wiedzy, jak taka skrzynia skarbów. Dziękuję Agnieszko.”

                                                                                                            – Magdalena Marcjaniak

 


 

Inspirujące wnioski i wnikliwa analiza

„Od progu uśmiechnięta i ciepła, przełamuje barierę i od razu czujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu. Fantastyczna nić porozumienia złapana w kilka sekund!

Podczas konsultacji Agnieszka pomogła mi połączyć kropki, poskładać puzzle i nazwać głośno to, co od dawna mam w sercu. Dziękuję Agnieszko za inspirujące wnioski i wnikliwą analizę. Ten deszczowy poranek z Tobą dał mi słońce na dalszą drogę!”

                                                                                                            – Adriana Pawlak

 


 

Energia prosto z serca

„Z Agnieszką Siołek-Cichocką miałam okazję współpracować przy spotkaniu Przedsiębiorczej Kobiety Poznań – Gość Specjalny naszego wydarzenia. Osoba niezwykle ciepła, szczera i kompetentna. Swoim inspirującym wystąpieniem wywarła niezwykle pozytywne wrażenie zarówno na uczestniczkach spotkania, jak i na całym zespole Przedsiębiorczej Kobiety. Współpraca przebiegła bez zarzutów. Agnieszka jest bardzo zaangażowaną osobą, z pełnym profesjonalizmem podchodzi do tematu. Przy tym, uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Bije od niej szczera chęć dzielenia się z innymi dobrem, wskazówkami do życia z pasją i spełniania się w życiu. Polecam współpracę z Agnieszką, gdyż to osoba, która szczerze i kompetentnie, a zarazem z wdziękiem i energią prosto z serca wskazuje odpowiednią drogę.”

                                                                                                            – Agnieszka Kłos
Koordynator Projektu Przedsiębiorcza Kobieta Poznań
w

 


 

Wiedza i profesjonalizm

„Każde spotkanie i rozmowa z Agnieszką są dla mnie ciekawym doświadczeniem i motorem napędowym do przemyśleń i  działania. Empatia, umiejętność słuchania, wiedza i profesjonalizm – to tylko wycinek pozytywnych cech i umiejętności Agnieszki. Jest dla mnie ogromną inspiracją i przewodnikiem w odkrywaniu moich mocnych stron. Cieszę się ogromnie, że miałyśmy szczęście się spotkać. Kiedy stajesz na rozstaju dróg i nie wiesz co zrobić, kiedy praca cię nuży lub chcesz odkryć siebie i swój potencjał na nowo – polecam pracę z Agnieszką.”

– Katarzyna Kidoń

 


 

Fantastyczne doświadczenie

Agnieszka Siołek-Cichocka jest osobą, która z natury uwielbia pomagać innym. Jest w tym niesamowicie dobra i potrafi zmotywować człowieka do działania w naturalny sposób. To przykład osoby z pasją, którą zaraża innych. Z optymizmem podchodzi do życia i odkrywa w każdym człowieku jego mocne strony oraz skupia się na nich, co w rezultacie sprawia, że sami w kolejnych krokach pracujemy nad nimi. Przeszłam u Agnieszki program rozwojowy dla kobiet i muszę przyznać, że to było fantastyczne doświadczenie, dzięki któremu wzrosłam, stałam się pewniejsza i zaczęłam wierzyć w siebie. Pytania i ćwiczenia, które otrzymałam zmusiły mnie do myślenia, refleksji nad sobą samą i okazały się szalenie pomocne w staniu się lepszą wersję samej siebie, nowej siebie! Dzięki tej wspaniałej kobiecie, uwierzyłam, że można! Jestem pełna podziwu dla Jej osoby. Pełen profesjonalizm, masa świetnych pomysłów i motywacja do pracy nad sobą. Wszystkim szczerze polecam usługi Agnieszki. To jest najlepsza inwestycja dla Was samych! Dziękuję Agnieszko!!”

– Agnieszka Maliszewska

 


 

Motywacja do realizacji marzeń

Agnieszka Siołek-Cichocka zmotywowała mnie do walki o swoje pasje i dodała skrzydeł do realizacji największego marzenia – pisania. Agnieszka jest cudowną i ciepłą osobą. Jej artykuły dają siłę potrzebną, by wstać po kolejnym upadku z podniesioną głową i spróbować jeszcze raz. Przywraca wiarę we własne siły i możliwości, dzięki czemu w końcu zaczynamy dostrzegać, że coś nam wychodzi i możemy być z tego dumni. Za co serdecznie jej dziękuję.”

– Agnieszka Rozbicka