O mnie

foto

Witaj w Pracowni

Nazywam się Agnieszka Siołek-Cichocka. Mój znak rozpoznawczy: nieustannie patrzę na życie i ludzi przez pryzmat ich mocnych stron. Stworzyłam Pracownię, ponieważ wspieranie potencjału dzieci i dorosłych oraz projektowanie zawodowej zmiany to moja pasja.

Pomagam Kobietom odkryć ich mocne strony, aby robiły to, co kochają i żyły na własnych zasadach. Oraz wspieram Rodziców we wzmacnianiu i odkrywaniu potencjału ich dzieci.

Jest we mnie silna niezgoda na edukację, kulturę i wychowanie, które niszczą naturalny potencjał, wiarę w siebie, ciekawość i kreatywność. Dlatego po 6 latach pracy w oświacie rzuciłam etat i założyłam firmę, aby rozwijać potencjał dzieci i dorosłych.

W pracy i w życiu kieruję się zasadą indywidualizacji. Uważam, że każdy z nas posiada mocne strony i nigdy nie jest za późno na to, aby je w sobie odkryć.

Z wykształcenia jestem doradcą, logopedą  i pedagogiem. Posiadam 9-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi oraz ich rodzicami. A ponadto, z miłości do słów i pięknego designu tworzę markę Dwie Kropki.

Prowadzę indywidualne konsultacje, warsztaty oraz piszę artykuły dotyczące odkrywania mocnych stron dzieci i dorosłych, projektowania zawodowej zmiany oraz przedsiębiorczości.

Współpracowałam z magazynami internetowymi poświęconymi tematyce przedsiębiorczości: Kobieta Lider Mentor, Kobiece Evolucje oraz portalem dla rodziców M jak Mama. Byłam gościem specjalnym spotkań rozwojowych dla kobiet oraz prowadziłam prelekcje o przedsiębiorczości i odkrywaniu mocnych stron m.in. dla: Kobieta Warta Poznania, Kobiecy Poznań Przebudzenie, Przedsiębiorcza Kobieta i na warszawskiej Konferencji Strefa Zmian.

Przeczytaj opinie o współpracy ze mną.

Masz pytanie lub propozycję współpracy? Napisz do mnie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz

Zapisz

Zapisz