Kamila Rowińska Kobieta niezależna

Gorzka pigułka, która smakuje wyjątkowo dobrze

Agnieszka Siołek-Cichocka KSIĄŻKA 5 Comments

„Kobietę niezależną” Kamili Rowińskiej pochłonęłam łapczywie i w oka mgnieniu. W moim odczuciu to rewelacyjna pozycja dla wszystkich kobiet – nie tylko tych prowadzących własny biznes – i zarazem jedna z lepszych pozycji, które przeczytałam ostatnio w ogóle, a czytam naprawdę duuużo. Kamila Rowińska otwiera oczy na wiele ważnych dla kobiet spraw, które dotykają tematów życia osobistego i zawodowego i robi to w bardzo skuteczny i charyzmatyczny sposób.

Dla mnie treści w niej zawarte to gorzka pigułka, która smakuje naprawdę dobrze. Taki paradoks. Dlaczego gorzka? Ponieważ uświadomienie sobie wielu spraw – błędów, jakie w życiu osobistym i zawodowym popełniamy my kobiety, może być trudne i bolesne, ale jest po prostu koniecznie, aby zmieniać swoje życie na lepsze. Dlatego uważam, że tę lekturę TRZEBA KONIECZNIE PRZECZYTAĆ. Polecam wszystkim kobietom, które chcą być niezależne i wziąć w pełni odpowiedzialność za to, co dzieje się w ich życiu – a to najlepsza droga. Ja na pewno jeszcze do tej książki wrócę, bo sama wyciągnęłam z niej wiele dla siebie.

Czytałyście już? I jak Wasze wrażenie? Dajcie znać w komentarzu.

AUTOR

Agnieszka Siołek-Cichocka

Facebook Google+

Pedagog. Logopeda. Twórca Dwóch Kropek. Wierzę w życie na własnych zasadach. Jestem pasjonatką psychologii, odkrywania mocnych stron, zabawy słowem i metafory. Mieszkam w Poznaniu. Tu tworzę i prowadzę swoją firmę. Prywatnie mama, żona i książkowy mol.